Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudnátok ajánlani láb...

Mit tudnátok ajánlani láb izzadásra?

Figyelt kérdés

Páromnak nagyon erős lábszaga van mostanában.

Kb.4-5 hónapot dolgozott egy strandon, ahol meleg volt és párás volt a levegő, napi 14-16 órákat kellett állnia, azóta van ez a probléma.

Már máshol dolgozik, de itt is követelmény a zárt cipő, jobban mondva bakancs.



2015. okt. 4. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sok helyen van ilyen bio-zokni(nem tudom pontosan a nevét), az nálam is és ismerőseimnél is bevált. A papírján jelezve van, hogy az bio.
2015. okt. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

DM-ben kapható lábdeo és cipődeo:

BALEA WELLNESS CITROMFŰ ÉS MENTA LÁB- ÉS CIPŐ DEZODOR

(szerintem nagyon jó, naponta este befújni a cipőt, és ekkor nem lesz szaga a lábnak sem később ha abban a cipőben van).:

[link]


Illetve ami még szerintem jobb, krém, ami után púderes érzete lesz a lábnak, nem izzad, és az illata citromfű és menta is jó:

BALEA WELLNESS FUSS LOTION GRAPEFRUIT & MINZE

[link]


meg vannak házi praktikák, a zárt cipő amit hord, azt is naponta, azt hiszem szódabikarbónával lehet szagtalanítani.

(mert ahogyan a ruha átveszi a szagot, ha egy dohos szekrényben tartjuk, úgy a láb is átveszi a szagot, ha egy zárt-izzadság is beleragadt cipőben van egész nap)


Szódabikarbónás cipő fertőtlenítő

[link]


Váltócipő beszerzése. Kétnaponta váltani másikra. Így van ideje az egyik cipőnek mindig kiszellőzni. (mert tapasztalat hogy sajnos egy éjszaka alatt nem tudnak a cipők , pláne a bakancs zárt cipő kiszellőzni).

2015. okt. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat. sok hasznos dolgot írtatok. :)
2015. okt. 5. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!