Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen krémet és arcápolót...

Milyen krémet és arcápolót tudnátok ajánlani egy 30-as évek elején járó, problémás bőrű lánynak?

Figyelt kérdés

A bőröm mindig is tág pórusú, zsírosodásra hajlamos volt, sajnos ez nem is változott az évek során csak most már jönnek elő a ráncok is meg az egyéb kis szeplők, májfoltocskák. Amúgy a böröm/hajam kicsit sötétebb, de nem vagyok kreol.


Egy drágább krémért se sajnálnám a pénzt, de nem tudom mit érne megvenni, mert már futottam bele drága, de nagyon rossz krémbe is.


Kinek milyen tapasztalata van?


Köszönöm előre is a válaszokat!



2015. okt. 6. 13:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Amúgy alapvetően nem érzékeny a bőröm, régebben még citrommal is átkentem a patik miatt ami használt is. :)
2015. okt. 6. 13:15
 2/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Egy krém nem nagyon fog segíteni semmilyen bőrproblémán maximum a vízhiányon. Érdemesebb lenne szérummal vagy hámlasztóval becélozni a problémát, pl a Paula's choice-nak van jó 2%-os BHA hámlasztója, ami tök jó zsíros bőrre meg tág pórusra. Nem kifejezetten olcsó, de szerintem jó, esetleg nézd meg.
2015. okt. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Keress egy bőrgyógyász-kozmetológust,majd ő ajánl neked valót.
2015. okt. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30-as éveid elején lányként definiálod magad? amúgy kettesnél a pont.. erre profi bőrápolási rutin kell, nem egy-egy krém. menj szakemberhez vagy olvasgass utána a neten.
2015. okt. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Utolsónak! Igen, lányként! Mi ebben a gond?


Amúgy köszönöm a válaszokat!

2015. okt. 6. 16:02
 6/9 anonim válasza:
Szia! Nekem kombinált bőröm van. (A homlokom zsírosodásra hajlamos, az arcom és az orrom környéke pedig nagyon száraz). Érdemes volna neked is körülnézni a natúr kozmetikumok közt. Én a Happy Skin-től használok arckrémet, és mást is. Nagyon bevált és sokáig elég. (Nekem még az ekcémám is elmúlt!)
2015. okt. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem zsírosabb bőröm volt és aknés. Ekkor utánaolvasgattam és egy blogíró hatására áttértem profi bőrápolásra. Fényvédő, hámlasztó, retinolos szérum, C vitaminos szérum. Teljesen rendbetette a bőröm.


Hámlasztást ajánlok én is, a fent említett 2%-os BHA-t használom a PC-től és imádom. Nagy ritkán van csak patti, egyébként sima és puha lett az arcbőröm. A zsírosságot is rendbetette, most már normál lett. Most fogok majd áttérni az AHA hámlasztásra is, az még késlelteti a ráncosodást is.


Érdemes elkezdened figyelni az összetevőket, az INCI-t és olyan terméket használni, amiben nincs szárító hatású vagy rossz összetevő, ami árt a bőrödnek. A bőrnek bizonyos dolgokra van szüksége és nagy átverések vannak itt a tégelyes krémeknél, drága csodaszereknél, mert sok rossz dolgot is tartalmaz és a jó összetevők az INCI végén vannak csak, ami azt jelenti, hogy a legkevesebbet tartalmazza a krém azt az összetevőt. Ja, és a termékhátoldalon lévő reklámszöveg emiatt ne vezessen félre. A kis mennyiségű jó dolgot reklámozzák, hogy na ezt is tartalmaz.. Csak az INCI-t nézd, abban hazugság nincs. Ajánlom a kremmania.hu-t, ott látod milyen összetevők vannak a termékekben. Ha megtanulod, akkor tényleg olyat fogsz tudni venni a bőrödre, ami tényleg fog használni.


Van egy blogírónő, akinek igen hasznos válogatásai vannak, szigorúan utánaolvas a dolgoknak. Az én áttérésemkor nagy segítségemre volt. Ajánlom az oldalát, aki tudatosan akar vásárolni és érdekli a profi bőrrutin akkor itt nagyon hasznos írások vannak: szepsegreceptek.hu

2015. okt. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon jó, részletes választ kaptam az utolsótól! :) Annak a blogírónak a linkjét át tudnád küldeni?
2015. okt. 7. 10:34
 9/9 anonim ***** válasza:
2015. okt. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!