Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arckrém segítene a...

Milyen arckrém segítene a problémás bőrömön?

Figyelt kérdés
Elég sokféle krémet próbáltam már, olyat is, amit a bőrgyógyász írt föl, de eddig semmi nem segített. Elég sok a pattanásom, ráadásul az orrom és környéke tele van ilyen kis fekete pöttyel (egy bőrgyógyász, sőt egy kozmetikus is azt mondta, hogy ezek nem mitesszerek, hanem a szőrtüszők ilyenek), amik miatt folyamatosan csillog és zsíros az orrom, viszont maga a bőr ennek ellenére száraz alatta. Az arcom két oldalán normál a bőröm, viszont a homlokom és az orrom nagyon száraz, mégis vannak rajtuk pattanások. Próbáltam már a La Roche Posay Effaclar Duo krémet, amit sokan dicsértek, de nekem nem használt, hiszen teljesen kiszárította a bőrömet. Egy hete megvettem a Nivea új termékcsaládjának, az Anti blemish- nek az arckrémét, de úgy néz ki, hogy erre meg allergiás vagyok Teljesen tanácstalan vagyok, hogy mit kellene használnom, remélem lesz valakinek valami tanácsa, hogy mi válna be!
2015. jún. 9. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
BHA hámlasztókat próbáltad már? Elég hatásos.
2015. jún. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az orvostudomány mindig tévesen gondolkodik,ha neked valami bajod van az adott területen,nem az adott területet kell kezelni,hanem az alap forrását,ami általában az agy,de itt szerintem neked a beleddel van a gond.
2015. jún. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

pattanásokra most elsődlegesen az akneroxidot ajánlom, és egy lájtos hidratálót.

olvasd el ezeket. : )

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. jún. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!