Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! El lehet tüntetni...

Segítség! El lehet tüntetni őket nyom nélkül?

Figyelt kérdés

Kb. 3 hónapja bevettem egy esemény utáni tablettát, és egy hétre rá kiverte az arcomat a pattanásroham. Az állam és az arcom szélei teli lettek hatalmas, piros, fájdalmas pattanásokkal.

Vettem rá krémet, már 3 hete használom, sokat segített, lehúzta ezeket a huplikat. DE. Mivel ez ilyen leszárítós valami, a felszínre hozta belőlük azt a gennyes fehér izét. Ezért egyszer mikor arcot mostam, másszor pedig sminkeltem, lejött háromnak a teteje, és alattuk egy óriási, mély, tátongó lyuk volt... Azóta összehúzódtak valamennyire (raktam rájuk fertőtlenítő tonikot) de még mindig látszik a lyuk.


Vannak még ilyen pattanásaim és már félek az arcomhoz nyúlni, nehogy az összes így leváljon és nyomot hagyjon.

Leszáradnak teljesen maguktól, lyukat nem hagyva, ha nem éri őket semmi? Vagy ez az egyetlen módja hogy eltűnnek, hogy így leesik és ott marad a lyuk? :(



2015. okt. 6. 13:43
 1/1 anonim ***** válasza:
kozmetikus és bőrgyógyász
2015. okt. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!