Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Alfaparfos hajegyenesites...

Alfaparfos hajegyenesites utan hajfestes Garnier oliaval?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb 2 hete voltam alfaparfos tartos hajegyenesitesen. Az lenne a kerdesem ,hogy lehet e garnier oliaval hajatfesteni? A dobozara az van irva h ne hasznaljuk hajegyenesites utan. De nem biztos h erre az alfaparfosra gondol,mert ennel sokkal tobb minden megengedett pl lehet hajatmosni utana ,erheti viz stb a brazil keratinnal ellentetben. Legyszi segitsetek!

Puszi, D.



#Alfaparf garnier olia hajfestes
2015. okt. 9. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Alfaparfos lisse design keratinos kezelés után azonnal lehet festeni a hajat, mivel ez nem egy hajegyenesítési, hanem inkább hajsimító eljárás.

Nekem is volt már, és pár napra rá festettem be, nem befolyásolta a kezelés tartósságát.

2015. okt. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi.. Be festettem mar amugy:) a kerdesem az lenne h neked meddig tartott a hajegyenesites hatasa? Mert nekem hullamos a vege es ugy erzem h toredezik is:/
2015. nov. 1. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Most csináltattam másodszor. Először kb. 3-4 hónapig tartott, mondjuk addigra már a töve, ahol lenőtt a haj, ugyanúgy szálasodott. Sokáig nem használtam hajvasalót egyáltalán, pedig egyébként nagyon hullámos a hajam, és minden hajmosásnál vasaltam is előtte.

Most, amikor másodszor csináltattam, a végén vágattam a hajamból pár centit, és egyelőre nem látom, hogy töredezne. Az előzőnél picit nekem is töredezett, de inkább a vége felé, amikor már hajvasalót is használtam, úgyhogy inkább attól lehetett.

2015. nov. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még valami: használj a hajvégeidre hajolajat. Nagyon jó az alfaparfnak a kék ampullája, ezt fodrászkellékesnél tudod megvenni. Igaz elég drága, de szuper!
2015. nov. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
En most szereztem be vco kokuszolajat. Probalom noveszteni es helyre rani a hajamat termeszetess cuccokkal. Most gondolkodom h az alfaparfos sampon mindjart elfogy es veszek bio sampont ami szinten szulfat es parabenmentes es legalabb fincsi illata lesz:)
2015. nov. 3. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!