Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tartós hajegyenesítés után...

Tartós hajegyenesítés után pár hónappal melír?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Júniusban volt egy hajegyenesítésem. Az lenne a kérdésem, hogy mikor lehet bele rakatni melírt, ha szeretnék? A kiegyenesítés is gyilkolta a hajam... csak a fedő részbe szeretnék pár vékony csíkot. Vagy hagyjam, mert mégjobban tönkremegy a hajam?? Kiegyenesíttetni újra nem szeretném. (most ne a divatot nézzük, hogy nem divat a melír, nem is erre irányul a kérdés, hanem hogy nagyon ártok -e vele :) )

Köszönöm!


2015. okt. 1. 08:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát javítani nem fog a hajadon, az biztos. De ha többet vársz, akkor sem lesz jobb, mert a haj különösebben nem tud regenerálódni, maximum látszólag pofozhatod helyre ilyen-olyan pakolásokkal.

Hogy mit bír a hajad, azt látatlanban nem lehet megmondani. Van, aki szőkítheti, vasalhatja évekig a haját, és meg se látszik. Valaki meg párszor besüti és kész, vége. Abból ítélve, hogy az egyenesítés már gyilkolta a hajad, sokat már nem bír, ha ragaszkodsz a hosszához és az állapotához, akkor próbálj tovább élni melír nélkül. Ha nem megy, akkor keress nagyon jó hajápoló szereket.

2015. okt. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én keratinos hajkiegyenesítésre járok, nem hogy nem gyilkolja a hajam, de még szebb is tőle. A brazil kakaus módszerről viszont rosszakat hallottam.


Nekem a kezelés után pár héttel már csináltak egy ombrét, igaz, csak a hajam alsó harmadára került festék, mert a természetes hajszínemhez igazítottuk.

2015. okt. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!