Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha éppen növesztitek a hajatok...

Ha éppen növesztitek a hajatokat, milyen időközönként szoktatok fodrászhoz menni, hogy levágja a töredezett részeket?

Figyelt kérdés
2015. okt. 10. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
En mivel szárítom vasalom festem...3havonta jarok fodrászhoz es valoban egészséges hajam annak ellenere hogy sok karos dolognak teszem ki.
2015. okt. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
41%
én 4 éve levágattam a hajam, de csak akkor lett levágva a töredezett rész, ha már 5 centit túlnőtte. De ha hosszú hajat szeretnél, akkor ne vasald, ne göndörítsd, mert töredezik. mellesleg nekem 20cm ről 4 év alatt megnőtt 80 cmre. -tipp, egyél sok hagymát... az segíti a hajnövekedést.
2015. okt. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a nyáron vágattam le és most megint növesztem. Mivel én nem teszem ki semminek ami miatt töredezhetne, ezért még nem voltam. De kb évente egyszer-kétszer vágatok belőle 2 centit.
2015. okt. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 havonta vágom le magamnak a töredezett részeket. Fodrászhoz nem megyek, mert az nem fogja nézegetni meddig van törve, hanem simán levág egy jó nagy részt.... amire semmi szükség. Általában fél centi a töredezett, avagy annyi sem.
2015. okt. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!