Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Azon gondolkodtam hogy le...

Azon gondolkodtam hogy le vágassam a hosszú hajam. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Az igazság az hogy vállig érő Szőke hajam van nem hullámos nem göndör hanem szép egyenes nekem nagyon tetszik , csak sajnos nem tudok vele érvényesülni ezalatt azt értem hogy sokan nem találnak válalható személynek ezért már egy ideje gondolkodom rajta hogy mi lehet a megoldás és a levágás lenne a legjobb de nem tudok dönteni ezért szeretnék pár véleményt kérni hogy kinek mi az álláspontja ezzel kapcsolatban

2015. okt. 11. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:

"Nem találnak vállalható személynek", "nem tudok vele érvényesülni".

Öhm...mivan? Ki nem talál vállalhatónak a szép szőke hajad miatt? Ha 2 centis lenne, az jobb lenne? Vagy mit szeretnél? Nem értem. :((( Egy vállig érő hajat egy csomó féle képpen lehet hordani.

Én nem vágatnám le a helyedben. Egyszer levágattam, aztán 1 hét után megbántam, teletűzdeltem csatokkal, hogy ne lógjon szerte-szét és alig vártam, h megnőjjön. :////

De áruld már el, mi az hogy nem találnak vállalható személynek???? :)

2015. okt. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt értettem ezalatt hogyha elmegyünk valahová akkor folyton kinéznek hogy mit keres ez itt a saját barátaimnak sem tetszik folyton azt mondják vágassam le:( erre gondoltam ezalatt és engem ez nagyon zavar hogy még a saját barátaim is erre gondolnak :(
2015. okt. 11. 14:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ez tök fura.

Elég gáz, hogy ilyenek...de mi lehet az oka? Mert ha jól áll akkor csak nem nyúznak vele, hogy vágasd le. Lehet túl szép vagy hozzájuk képest?

Ezt így nem tudom elképzelni...látni kéne. :)

2015. okt. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sztm. Vágásról van szó nállam :)

Nagyon merész lennel, sok színészt ismerek aki Levágatta a szép haját és merészebb lett , mindenki jobban megnézte a nőt , és sztm. Jól állnak a nőknek a rövid haj

2015. dec. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!