Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » V. Beckham-es hajam van,...

V. Beckham-es hajam van, hátul rövid. Megbántam és szeretném ha újra hosszú hajam lenne. Csatos póthajhoz túl rövid? Parókán is gondolkodtam. Az nagyon ciki? Van az a 3/4 es paróka ami csak hátul van. Az jó? Ciki? L/16

Figyelt kérdés
Ciki a paróka?

2012. aug. 5. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem várd meg amíg megnő.
2012. aug. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de az hosszú idő:cc
2012. aug. 5. 11:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérlek, csak parókát ne! Nagyon gáz. Használj ricinusolajat a hajadra hetente, attól gyorsabban fog nőni.
2012. aug. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld a póthajat. :) Ha jó fodrászhoz mész megcsinálja neked. Csak ugye az nem 2forint. Azt meg nem tudom hogy túl rövid vagy nem mert nem értek ehhez. Szerintem ha tényleg nagyon zavar akkor megpróbálhatod a parókát is. Ha te jobban érzed magad tőle akkor csak jó lehet. :)
2012. nov. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De parókát amúgy nem igazán ajánlom mert eléggé látszik a legtöbben hogy mű. -utolsó voltam-
2012. nov. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is ilyen fazont vágattam. nagyon szerettem de egy év után meguntam h rövid visszavágatni már nem akartam félig visszanőve meg sztem nagyon tréül nézett ki ezért póthajam van amíg meg nem nő :D nekem bevált nagyon szép és nem látszik hogy nem a sajátom. a paróka sztem nem praktikus mert viszket alatta a hajad meg nagyon meleg mindennapi viselésre + ami emberi hajból van az nagyon drága, ami műanyagból azon meg látszik hogy mű
2012. dec. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!