Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Palette N2hajfestekrol velemeny?

Palette N2hajfestekrol velemeny?

Figyelt kérdés
Befestettem fekete paletteval,de eszmeletlenul hullott tőle a hajam. Most ket es fel honapja nem festettem, még mindig eléggé hullik,de mar nem olyan veszesen. Fekete hajat szeretnék, de nem merem azzal befesteni,mert nagyon hullik tőle, ezért vettem a fent emlitett sötétbarna festéket. Az lenne a kérdésem először is,hogy merjem befesteni,ha még hullik és,hogy a kozepbarna hajtovemet ugye feketere fogna be? Hany mosas utan kezd kopni?

2015. okt. 12. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Amíg hullik ne fesd be. Először hozd helyre a hajad, ajánlom a herba vita hajszesz mindennapos használatát, nekem az mindig segített. Elvileg az N2 is fekete lesz, habár jobban járnál ha jobb minőségű hajfestékeket használnál. Ha olcsó kell ott van a Kallos, 4-800 ft közöttiek, sokkal jobbak mint a Palette.
2015. okt. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt!:)

Akkor probalok még varni picit,csak eleg csunya a lenoves mar,hiaba tupirozom fel,latszik picit

2015. okt. 12. 18:14
 3/3 A kérdező kommentje:
Még irhattok velemenyt az N2-rol,szivesen varom a valaszokat:)
2015. okt. 13. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!