Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányokhoz lenne egy kérdésem!...

Lányokhoz lenne egy kérdésem! Vélemény?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok akinek hosszú szőke haja van , vállig ér és egyenes , az lenne a kérdésem hogy levágassam vagy maradjon így ahogy van? Mert sokan meg jegyezték hogy nem nagyon szeretik és hogy nem férfiass legyek olyan mint egy férfi ne pedig olyan ember aki hosszú hajjal szaladgál mert az lányhoz való nem pedig egy fiúnak ,Szerintetek mi lenne a helyes ? Megjegyezném nekem nagyon tetszik a hosszú haj de már nem tudom mit tegyek

2015. okt. 11. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy?
2015. okt. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek a hosszú hajú pasik.
2015. okt. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ha ilyen kis csinike vagy, akkor maradhat. Persze ebben az esetben már édes mindegy, hogy milyen a frizurád... Mindenesetre ha a hosszú haj jól áll, akkor már a röviddel sem lennének gondok.


Valószínűleg csak azért mondják ezt korodbeliek, mert manapság nem igazán divat a hosszú haj, legfeljebb bizonyos szubkultúrákban, pl. metálosoknál. Bezzeg arról nem szól a fáma, micsoda rajongói tábora volt anno Orlando Bloomnak Legolasként :D Az idősebb családtagokat is érdemes figyelmen kívül hagyni ilyen esetben; minden férfi kipróbálja egyszer a hosszabb hajat, aztán legfeljebb ráunnak, vagy nem lesz idő vele foglalkozni.

2015. okt. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nehogy levágasd!!! Gyönyörű a hosszú, egyenes, szőke haj a fiúknál/férfiaknál. Sokkal vonzóbb mint a rövid, és egyáltalán nem lányos a hosszú haj. Az hogy lányos vagy vagy fiús, az egyáltalán nem a hajad hosszától függ, hanem a jellemedtől, viselkedésedtől. Egy hosszú hajú férfi is lehet tökéletesen férfias és egy kopasz férfi is lehet totál nőies. Ezt nem a hajhossz dönti el.

Nekem személy szerint sokkal jobban bejönnek a hosszú hajú pasik.


Küldenél egy képet privátban? Érdekel hogy hogy áll a hajad. :)

2015. okt. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a hosszú jön be, egyértelműen. Persze egy bizonyos kor után a többség levágatja, de az a bizonyos kor nem 19. Sógorom most vált meg tőle 35 évesen mert kopaszodni kezdett :). De ahogy elnézem, vissza fogja növeszteni...
2015. okt. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi észrevételeket , #3 ha nem zavar hogy ronda vagyok akkor igen:)
2015. okt. 11. 18:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Le ne vàgasd! :D Arra képre én is kíváncsi lennék, ha nem gond :)
2015. okt. 12. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez abszolút alkattól függ, van akinek jól áll, van akinek nem. A kép engem is érdekelne, aztán utána szívesen megmondom, hogy szerintem neked mi állna jól.
2015. okt. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!