Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fog még nekem rendes arcszőrze...

Fog még nekem rendes arcszőrzetem nőni?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok,viszonylag későn érő. Későn nőttem,utóbbi évben is 1-2cm-t,14-15évesen volt először hónajszöröm az arcszőrzetem olyan 17-18 évesen kezdett el nőni(bajusz..áll rész). Már azért a bajuszom és az állam egész szép habár még nem sűrű és a borostám is egészen az állam aljáig ér,plus van egy pár erős száll a arcom közepén amik mintha most szaporodnának meg. A lényeg hogy kb az arcom felén nő,de ott se sűrű még. Folyamatosan erősödik de igen lassan és tudván hogy 20 éves vagyok félek hogy sose lesz olyan nagy és sűrű,pedig szeretném.


Ami még érdekes lehet,hogy a lábamszáram olyan szőrős hogy az egy külön kérdést megérne(nagyon-nagyon),combom egyre inkább szőrösödik,hasamon is erősödik és a mellkasomon pár hónapja van EGY darab erős száll+ bimbok mellet(3-5db). Arcom szimmetrikus,erős állkapocs,erős testfelépítés..nem hiszem hogy tesztoszteron problémám lenne.


Előre is köszönöm a válaszod!(ha van értelme)



2015. okt. 13. 00:34
 1/3 anonim válasza:
Én 35 elmúltam, de még mindig csak kétnaponta kell borotválkoznom, annyira nem szőrösödöm, de nem is bánom.
2015. okt. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De én bánnám :)

legalább is most ezt gondolom!

2015. okt. 13. 00:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem! A fél karomat adnám érte,ha nem lenne ennyi szőröm,akinek meg kevés van,többre vágyik.
2015. okt. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!