Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az h mindig begyulla...

Miért van az h mindig begyullad a bőröm (arc) es pattanásos jelennek meg (sokszor borotválkozás után) mindig kenem mindenféle krémmel de nem nagyon hatnak rá? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. okt. 15. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj el bőrgyógyászhoz!

lehet a helytelen táplálkozás az, oka, de lehet a szervezetben gyulladás, hormonprobléma, valamilyen vitaminhiány... - ezer oka lehet.

2015. okt. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sunshinedoll ***** válasza:
Lehet belső fertőzés is, hormonális probléma, bár az férfiaknál csak kamaszkorban gyakori, nem tudom, hány éves vagy.
2015. okt. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet esetleg,hogy ez szőrtüszőgyulladás?Nekem kamilla tea borogatás segít pattanásra,most is épp azt csinálom szerintem csodákra képes(ha méz van benne mégjobb,sőt ha megiszod,akkor is hat belsőleg). Amúgy az is jó,ha csak néha békén hagyod,nem kell mindig krémezni meg ilyenek.Lehet amúgy hormonális változás is,kérj egy beutalót háziorvostól vérvételre.
2015. okt. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!