Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szoktátok elmagyarázni...

Hogyan szoktátok elmagyarázni a fodrásznak milyen frizurát szeretnétek?

Figyelt kérdés
2015. okt. 18. 10:32
 1/4 manó1235 ***** válasza:
Általában viszek képet is, de ha olyan frizurát választok ami nem áll jól nekem, azonnal elmondja a véleményét. Sok ember szokott úgy járni hogy kiválasztja az aktuális trendet, levágatja, majd szembesül vele hogy katasztrófa, és nem a fodrász hibája, egyszerűen csak nem áll jól neki. 21/L
2015. okt. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3szor voltam fodrásznál, vittem képet mindig, többet is, minden oldaláról a hajnak, az alapján sem volt képes olyanra levágni... ezek után már magamnak vágom, érdekes, nekem mindig sikerül szépre.
2015. okt. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző: és neked sikerül ugyanolyanra, mint a fotón levőnek? Nagyon ügyes vagy akkor!

Kérdező: tényleg fényképet mutatni a legjobb, de abból is jó minőségűt.

2015. okt. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 manó1235 ***** válasza:
barátnőm szokta vágni a hajam ,végig figyelem és mondja is ha úgy látom hogy sokat vág vagy másképp képzelem el azonnal szóljak és akkor úgy csinálja :)
2015. okt. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!