Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg ciki ha telefonomon...

Tényleg ciki ha telefonomon mutatok képet fodrásznak, hogy milyen hajat szeretnék vágatni? 19/L

Figyelt kérdés

2015. szept. 30. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy őszintén, ebben mi a ciki????


Én ki szoktam nyomtatni és úgy viszem el a képet a fodrászhoz, most akkor én is nyafizzak, hogy ciki-e??

2015. szept. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mivel ezt a megjegyzést kaptam, gondoltam megkérdezem más mit gondol. Remélem nem gond ;-)
2015. szept. 30. 19:47
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

És te mit foglalkozol a másik véleményével?

A fodrászodtól jött ez a visszajelzés, vagy valamelyik igen jó "barátnődtől"?

2015. szept. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnám pont úgy elmagyarázni, hogy milyet szeretnék vagy csak nagy nehezen. Neki is egyszerűbb ha látja, ugyanígy csinálom Én is. ( és még sokan)
2015. szept. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Cikinek nem ciki. Inkább az a baj, amikor el is várod, hogy ugyanazt az eredményt érje el, hiába mondja el előre, hogy a hajad volumene, állaga, a forgóid vagy akármi miatt az életben nem lehet megcsinálni. Szóval inkább csak támpontnak mutasd meg és beszéljétek meg előre, mennyire lehetséges, ne utólag érjen a csalódás.
2015. szept. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azzal nincs gond.

Köszi a válaszokat!

2015. szept. 30. 20:09
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Dehogy ciki, rengetegen így csinálják, én mondjuk kinyomtattam mikor voltam, mert a telefonom nem valami nagy kijelzős, képen jobban látta miről van szó, kifejezetten örült neki hogy vittem és nem elmagyarázni próbáltam mert az nem lett volna egyszerű... És fontos hogy mondjuk ha különlegesebb haj, akkor ne csak elölről készült kép legyen, hanem oldalról, hátulról is.
2015. szept. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki, az inkább ciki, ha csak elmagyarázni próbálod, a fodrász nem érti meg, te meg elkulloghatsz a fodrászatból egy olyan frizurával, ami nem is tetszik, és még egy kisebb vagyont is ott hagytál érte.

Én is telefonon vagy tableten mutatom meg az elképzeléseimet, sokkal könnyebb, mint elmagyarázni.

2015. okt. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!