Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét barna hajam van, és ha...

Sötét barna hajam van, és ha világos szöke festékbe egy pici feketét teszek az milyen lesz?

Figyelt kérdés

2015. okt. 20. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
De milyen színt szeretnél? Mert ez így igencsak hülyeségnek hangzik.
2015. okt. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát világosabb barnát...
2015. okt. 20. 13:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha világosítani akarsz a hajadon, akkor le kell szívni a festés előtt. Tehát először egy kicsit világosítanak a hajszíneden és csak utána festik be. Amit te írtál az sehogyan sem működik, feketét ne tegyél szőke hajfestékbe. Nagyon bátrak néha csinálnak olyat, hogy boltban kapható szőkével rámennek a sötét hajra, az is világosít általában valamennyit, főleg ha nagyon világosszőkét veszel, de könnyen lehet, hogy foltos lesz az eredmény és a színe sem lesz valami szép.
2015. okt. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
értem köszi :) akkor ez igy nem volt okos gondolat... :)
2015. okt. 20. 13:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha pici feketét teszel a szőkébe akkor az valami borzalmas szürke szín lesz. Ha világos barna a cél akkor fodrászhoz menj.
2015. okt. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az arányt nagyon nehéz kikísérletezni: ha többet teszel, fekete lesz az eredmény, ha keveset, akkor meg valami szőkés-szürkés. (Nagyon kevés kell a feketéből!)
2015. okt. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
de miért kellene bele fekete? tegyél bele barnát
2015. okt. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mindegy megcsináltam...és igen baravooo!! fekete lettem de mindegy majd most barna jön majd szépen lassan belövööm a szint! :)
2015. okt. 21. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!