Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A villanófényes (IPL) szőrtele...

A villanófényes (IPL) szőrtelenítés világos színű szőrön is működik? Ha igen, mennyire hatékony?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy készüléket, de addig nem akarok pénzt költeni rá, amíg nem vagyok ezzel tisztában. (Világosszőke vagyok.)

2015. okt. 20. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak sötét szőrön hat, szőke szőrrel semmit nem fog csinálni.
2015. okt. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért köszi a választ! :)
2015. okt. 20. 22:49
 3/3 anonim válasza:
100%
Ha látsz benne színt, tehát nem tejföl szőke, akkor próbáld meg az IPL + RF E light szőrtelenítést. Hagyományos sima IPL-el szalonokban már nem sokan dolgoznak, mert az tényleg csak sötét szálakra jó, így kevesebb vendégnek hatásos. Tévedés ne essék, fehéret és tejfel szőkét egyikkel se lehet kezelni! Színben válik hővé minden lézer alapú fénytechnológiás szőrtelenítés.Otthoni szőrtelenítőről vendégektől még nem sok jót hallottam, de nem zárom ki a lehetőségét, hogy ha megfelel a szőr szín és bőr szín, akkor szerintem egy drágább kategóriás legalább 10 J-os géppel a két szőrtelenítés között eltelt időt meghosszabbíthatod. A szalonokban használt gépek 50 -100 J energiával rendelkeznek.
2015. nov. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!