Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Cikibb lenne a világosabb...

Cikibb lenne a világosabb szőr a kézen, mint a sötét?

Figyelt kérdés
Nekem az előbbi van, és már többször is megszóltak érte, azóta szőrtelenítem... Egyik barátnőmnek sötét, és szerintem jobban is látszik, de hozzá egy rossz szót sem intéztek e miatt... Nem értem ezt, véleményem szerint nekem nem volt annyira feltűnő. o.O"
2011. dec. 25. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
mindenképpen a sima a legjobb (az én véleményem szerint), de ha már szőr, akkor inkább a világosabb mint a sötét. egyébként sokan szőkítik a barna szőrt a kezükön és nem gáz
2011. dec. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is szöke a karomon a szőr, és eszembe sincs leszedni, másnak feltűnőbb, meg nem akarom h mindig erősebb nöjön vissza
2011. dec. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szerintem az a ciki, ha téged ez egy kicsit is érdekel. Gondolj már bele, szerinted az abnormális, hogy a természet szőrt teremtett oda, és van, akinek erősebb, van, akinek kevésbé? Az a durva, ha a karodon messziről látszó fekete szőr van. De olyan meg szerintem alig létezik.

Szedd le, ha szeretnéd, de ne azért, mert ez a divat. Ez az a tulajdonság, amit egy nőben legkevésbé tudok szeretni...

2011. dec. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért szedtem le mert már nagyon zavart, hogy annyiszor beszóltak érte. :S
2011. dec. 26. 18:09
 5/7 anonim válasza:
De ne érdekeljen hülye emberek véleménye. Aki ezért beszól, az egy hülye és felületes ember. Ha te rájuk hallgatsz, kvázi elismered, hogy igazuk van.
2011. dec. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Könnyű azt mondani, hogy ne érdekeljen, de ha már több embertől is hallod, akik még csak egymás létezéséről sem tudnak, akkor talán van benne valami... -_- Azt nem értem, hogy miért pont nekem szóltak be emiatt?
2011. dec. 27. 10:30
 7/7 anonim válasza:
Tehát szerinted amit többen mondanak, arra nagyobb az esély, hogy igaz? Na persze, nyilván :S Felejtsed már el. Az ő karjuk? Semmi közük hozzá.
2011. dec. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!