Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágattam a hajam és nem...

Levágattam a hajam és nem tetszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Régen ekkora volt:

[link]



Most pedig ekkora:

[link]


(A képeken NEM én vagyok)


Nagyon szomorú és egyben ideges is vagyok mert sehogy se áll meg, azt hittem kezelhető lesz de felkunkorodik a vége,ha kivasalom 1-2 óra múlva semmit se ér, ha begöndörítem ugy rossz és ha felkötöm ugy nézek ki mint egy ufó. (xd)



2015. okt. 22. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
hát ha tényleg olyan lett mint a képen az elég szörnyű :/ próbálj meg vagy a jelenlegiből vágatni valami jobbat, vagy vársz amíg megnő
2015. okt. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem tudsz semmit sem tenni.

Megvárod, amíg visszanő.

Ne nagyon vasald, mert az nem segít a növesztésben.

Nekem is göndörödött, amikor rövid volt, akkor úgy hordtam. Annyi jó volt benne, hogy gyorsan megszáradt, egyszerűbb volt uszoda után. De egyébként én sem szerettem.

Szerintem a hosszú hajjal sokkal kevesebb gond van.

2015. okt. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nemtudok várni mert már hamarosan itt a ballagás és nem akarok szörnyű ballagási képet.

vettem ricinus olajat de nem használ semmit. ugyanugy töredezik a vége.

Most próbálnám a bánfi hajszeszt csak nincs rá pénzem.

2015. okt. 22. 15:55
 4/10 A kérdező kommentje:
az igaz hogy hamarabb megszárad de ez nekem nem elég. Ikább bajlódok 2-3 óra hosszát a hosszú hajjal minthogy olyan hajam legyen ami sehogy se áll meg
2015. okt. 22. 15:57
 5/10 anonim válasza:
Talán póthaj? Ha neked lehet akkor az is jó remélem segítettem....
2015. okt. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=nhxlxdXFgUo nézegess ilyen videókat,valamelyikben csak találsz olyan hajviseletet ami tetszik:)
2015. okt. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]

[link] vágass ilyen bob frizurát ez nagyon nőies és nagy divat is most.

[link]


vagy akár ilyet: [link] szerintem most az a baj a hajaddal hogy nincs fazonja.Vágass oldalfrufrut ha nem akarsz rövid hajat pl ilyet: [link]

2015. okt. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez a pofára esés...

Nem kellett volna levágatni ballagás előtt.

2015. okt. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a ballagásra nem tudom mit vagy úgy ràizgulva. májusban vagy júniusban lesz. addig 10centit kb nő a hajad. de ha vasalod tovább akkor le fog torni.

a ricinus olaj meg nyilván nem egy alkalommal hat... ha mindig használod, heti 2x olajos hajjal alszol, hidd el segít. én kókusz olajat, olíva olajat es néha ricinust is osszekeverek egy tojas sargajaval. ecsettel felviszem teljes hosszra, és másnap lemosom. nekem nagyon bevalt, puha, könnyen kezelhető hajazatom lesz tőle... es nem törik a vége

2015. okt. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
azért nem ilyen kicsi a hajam hogy bobfrizurát vágassak! vállig érőnél kicsit hosszabb
2015. okt. 23. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!