Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Levágattam a hajm, nem tetszik...

Levágattam a hajm, nem tetszik, segítség, mit tegyek? :SS

Figyelt kérdés
Istenem annyira ideges vagyok,a hátam végéig érő hajam volt és a fodrászzal félreértelmeztük egymást,szóval most nyakig érő hajam lett és annyira nem tetszik!!!És többen is mondták,hogy a hosszú jobban állt,vagyis csak annyi a pozitívum,hogy aranyosabb lett a rövidebb hajjal az arcom állítólag,meg nem anynira hosszúkás...Szerintetek mennyi ideig nő meg stabilan vállig érőig?Egy hónap elég lesz?Az a ciki,hogy pont most megyek gimibe:((Meg nem a fodrász hibája volt én magyaráztam félre és áhh dühös vagyok magamra :((
2011. aug. 1. 20:29
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
rakj fel képet Magadról!! megmondom h h áll ez az új haj!
2011. aug. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

Hát ha a hajad gyorsan nő akkor lehetséges.

Esetleg vegyél olyan hajat ami hosszabbítja.És akkor azt levághatod amekkorára szeretnéd nem kell olyan nagyon hosszúra meghagynod.

2011. aug. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Először is nyugi:) Holnap fogd magad és menj el egy üzletbe ahol árulnak hajnövekedést serkentő samponokat,és vegyél egyet.Én a Bánfit ajánlom,bár a Recept is jó.A bánifak kb 700-800 ft az ára a recept-nek meg 800-900 körül.Ha ezzel mosod a hajad egy hónapig és nem vasalod se szárítod akkor simán megnő.:) Nekem nagyon hamar megnőtt a Receptől.

24/L

2011. aug. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
oks,sietek fölrakni egy képet.és utolsó válaszoló hol lehet ilyet kapni?vagyis melyik üzletben?
2011. aug. 1. 20:52
 5/33 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos, h nem fog megnőni 1 hónap alatt válig érővé.Majd rakd fel a képet.
2011. aug. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem baj,gyorsan megnő a hajad,ne félj.Bánfi hajszesz nekem is segitett,Rossmann-ban lehet venni.Biztos nem lett olyan rossz,képet várom. :)
2011. aug. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Szerintem csak most fura neked, hogy levágattad, biztosan hozzá fogsz szokni, azért mégsem tüsi lett a hajad, nem hiszem, hogy nagyon rossz lenne. Szerintem te is meg fogod szeretni. Kitartást! :)
2011. aug. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
a Receptet is.De úgy kérd hogy riszept.:D csak mondom hogy ne égj be.:D ::)
2011. aug. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

[link]


nem túl jó a kép,meg úgy nagyjából egy percig csináltam és kész,mert siettem.Igazándiból először nekem nagyon tetszett a haj,sőt szerintem nem is nyújtja annyira az arcom,de utána kaptam a megjegyzéseket,hogy ez egyáltalán nem nőies,meg a régi hajam jobban állt ://

2011. aug. 1. 20:59
 10/33 A kérdező kommentje:
megutána nekem is megváltozott a képem,és ahogy kaptam a megjegyzéseket,úgy kezdett egyre elmenni tőle a kedvem,egyedül anyukám volt az aki azt mondta,hogy csak meg kell szokni,szerinte nem áll rosszul
2011. aug. 1. 21:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!