Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világosbarna hajam van és be...

Világosbarna hajam van és be szeretném festetni vörösre. Van itt olyan lány aki csinált már ilyen hajszínből vöröset? Milyen festéket ajánlotok? Meg kb milyen színű lesz? Mert én nagyon félek hogy vagy sötétebb lesz vagy ilyen bordós vörös.

Figyelt kérdés

[link]



ilyesmi színt szeretnék, előre is köszi a válaszokat!


2015. okt. 22. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Wella 8.4

[link]

De jobb lenne ha fodrászra bíznád.

2015. okt. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

mindenképpen fodrászra szeretném, csak a véleményekre vagyok kíváncsi hogy egyálltalán ilyen színű hajból elsőre ellehetne e ilyen színt érni! köszönöm a segítséged!

azért még várnám a véleményeket!

2015. okt. 23. 00:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Elsőre nem. Másodjára igen.
2015. okt. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha festetlen a hajad, akkor elsőre is simán lehet belőle ilyen, csak a megfelelő festéket kell rákenni. Ha fodrászhoz mész, akkor majd ő tudja, mit alkalmazzon, ezen nem kell agyalnod.
2015. okt. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
elsőre is lehet. én mondjuk sötétvörösre festettem a hajam, tehát nyilván azt kaptam amit szerettem volna, mert sokkal sötétebbre festettem, mint amilyen az eredeti. fodrász meg tudja neked csinálni biztosan. fodrászkellékesben pedig választhatsz kb bármilyen festéket, azok jók szoktak lenni. nekem legalábbis egyikkel sem volt még rossz tapasztalatom. én londát használok, mert teljesen bevált, és nem is olyan drága.
2015. okt. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!