Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire lett rossz a hajam?...

Mennyire lett rossz a hajam? Fiúk!

Figyelt kérdés
Megőrülök úgy érzem. Vettem egy barna fajfestéket az alapból barna hajamra, csak sötétíteni szerettem volna, de nem sikerült túl jól. Mikor lemostam a festéket és megszárítottam a hajam a sírógörcs kerülgetett. A hajam barna de vörösen fénylik (rókavörös). Fiúk/lányok szerintetek mennyire néz ki jól az ilyen típusú haj? Átszínezzem barnára? Kb ilyen: [link]

2015. márc. 15. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocs. lány vagyok, de szerintem nagyon szép ez a haj, a fiúk pedig nem éppen a hajszín árnyalatokat nézik, hanem hogy hogyan viseled ;) De ha te ezt nem érzed magadénak a következőnek válassz mást, de nem kell S.O.S., szerintem szép.
2015. márc. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lany vagyok, de szerintem nagyon jol nez ki ez a haj.
2015. márc. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok és szintén vörös párti, szerintem nagyon jó. De lehet hogy még kopni fog amúgy is.
2015. márc. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szép ez a szín, ha illik az arcszínedhez...
2015. márc. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaj hát ez nagyon szép árnyalat pedig, szerintem idő kérdése és neked is megtetszik. Egyébként a vörösesség kopni fog belőle, csak a vörös-csillogás az ami megmarad majd tovább, de annak is változik majd az árnyalata. Mosd meg párszor még és enyhülni fog ha most tényleg "rókavörös".
2015. márc. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A színben csak az fontos, hogy illeszkedjen az arcodhoz és a szemszínedhez. Valamit fontosabb a színnél a hajviselet(és mi mégis színt hordunk/ide veled... jó oké abbahagytam). És ha csak a szín a kérdés akkor nem lett rossz.
2015. márc. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem lett rossz a színe, nekem kb ilyen színű a hajam :)

de mindenkinek máshogy áll, stílustól függ, de szerintem jó ez a hajszín.

2015. ápr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!