Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok volt valaha szembelógó...

Lányok volt valaha szembelógó frizurátok? Mennyi ideig volt és meddig tartott megszokni?

Figyelt kérdés

2015. okt. 23. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Nekem alapból oldalt van a hajválasztékom ezert ha kii van engedve mindig a szemembe log es eddig sose birtam meg szokni... Remelem tuddtam segíteni
2015. okt. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem egyszer volt frufrum. Nem tetszett, ezért úgy döntöttem, hogy visszanövesztem. Amíg nem tudtam betűrni a fülem mögé, addig állandóan a szemembe lógott, és nagyon zavart. Ez kb. fél évig tartott.
2015. okt. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1 hónapig volt, borzalmas, idegesítő, soha többé. Ráadásul azt is hallgatni kellett hogy mindenki beszól hogy látok-e alóla bármit is? És nem, nem láttam...
2015. okt. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én már akkor voltam tini, mikor az Emo volt a "menő" így sok ismerősömnek volt szembe lógó frufruja. Nekem mondjuk nem emo stílusban, de szintén volt frufrum, amit alapból olyan hosszúra vágtunk le, hogy a szemembe lógott. Egyedül az zavart, hogy a hajszálal szúrták a szemhéjamat. De én is állandóan megkaptam, hogy biztos nem látok semmit (De. Láttam.) És hogy el fog romlani a szemem. Aztán kinőttem a frufrus korszakot, azóta se volt, mert nem áll jól.

Ma már valószínűleg nem bírnám elviselni, de az ember gyereke sok mindenre képes 13 évesen :)

2015. okt. 24. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem volt, és nem is rongálnám a látásom ilyesmivel. Szerintem te se tedd.:)
2016. jan. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Réges-régen volt teljes frufrum, olyan gyorsan nőtt, hogy többnyire a szemembe lógott, eleinte nem zavart, csak később, de akkor már nagyon.

Azóta elég sokáig volt oldalfrufrum, ha olyan volt éppen az esése, takarta a szemem, ez évekig nem zavart, csak mostanában, így már az sincs. Tehát nálam pont fordítva volt mindig is, nem megszoktam, hanem csak idővel zavart :D

2016. jan. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Oldalfrufrut vágattam, ami annyira nem tetszik, de teljesként is hordható. Szemöldököm alá ér, lehet bele lóg a szemembe, tetszik, nem zavar. Max 1-2 hónap és elt udom tűrni rendesen.
2016. márc. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!