Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnam eltuntetni az...

Hogyan tudnam eltuntetni az arcomon maradt apro hegeket? 18F

Figyelt kérdés
Sziasztok, 6. honapja szedem a sotretet az aknéimra de mar egyettlen egy sincs de még van 1 hónapom hogy a kúrát befejezhessem végre.. nagyon boldog örülök neki hogy mindenhonnan egytol egyig eltuntek ami szamomra egy csoda. Most meg mar nehol megjelent egy 4-5 darab apro heg amit kozelrol lehet inkabb latni mert sajnos regebben egyfolytaban csesztettem meg minden az aknekat. Most azt nem tudom eldonteni hogy azert latszanak csak a hegek mert atomira ki vagyok szaradva es a gyogyszer abba hagyasa utan 2 honappal visza all a borom a rendes formajaba es mar nem fognak latszani en mar nem tudom :S De kerem szepen ha valaki netán tudna valamit hegek eltavolitasara az kerem irjon! Koszonom

2015. okt. 24. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem az használt -kicsit hülyén hangzik :D- hogy citromlével (frissen facsart)"itatgattam " mondjuk egy fültisztító pálcika segítségével.Na most ha túlzottan érzékeny a bőröd,akkor talán más megoldást kellene válasz,de nekem is érzékeny ,így bepirosodott a heg,viszont elkezdte szárítani úgymond.Éjjelre meg nappal is amikor tudtam bekentem sudocrem-el -igen,jól olvastad :D- mert ez segíti a sebgyógyulást és enyhíti a pirosságot.Egy hét alatt kb. helyre fognak jönni :).

Hetente egyszer esetleg még kipróbálhatod a mézes-szódabikarbónás radírozást,ez csak annyi hogy fele-fele arányban összekevered ,majd kicsit átdörzsölöd vele az arcod,hagyod,hogy megszáradjon majd lemosod :).

2015. okt. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hegek eltüntetéséhez a legjobb a mikrodermabrázió. Elmész kozmetikushoz, elvégzed a kúrát, ami általában 6 alkalom és bármilyen pocsék is az arcod mindent eltüntet. Viszont nem olcsó mulatság. egy alkalom általában 6e ft.
2015. okt. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

koszonom szepen a válaszokat!! :)

a borom most olyan h furdes utan torolkozovel is csak tapogatva tudom meg torolni mert szet esne az arcom mint az atom :D hát a penz nem annyira szamit csak jo legyen, nem ugy mondom h tobb tiz ezrekert de az a 6 ezer boven belefér :) ha vege lett a 7. honapnak is, december 11.-en szedem be az utolsot es vegr akkor varni kell allitolag 2 honapot es elkezdek a pici hegekkel foglalkozni, most még csak infokat gyujtok! ;)

2015. okt. 24. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!