Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék rövid hajat, mit...

Szeretnék rövid hajat, mit ajánlotok? Többi lent 👇😊

Figyelt kérdés
A hajam hosszú, majdnem a fenekemig ér. Sajnos elég vékony szálú, emiatt félek, hogy hülyén állna a rövid haj. Az arcom nem kerek de nem is hosszúkás...olyan átlagos. Alacsony vagyok ugy 155cm magas (14L) A hajam szőkésbarna. Mindig is hosszu hajam volt de szeretnek rövidet. Szerintetek milyen frizura allna jol? Kerlek segitsetek.

2015. okt. 25. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ilyen nagy váltást, főleg ha bizonytalan vagy, én óvatosan csinálnék a helyedben.

Először vágatnék egy középhosszú hajat:


[link]


És aztán ha ez tetszett, jól érzem magam, akkor lehet kicsit merészebb:


[link]


És ha még mindig nem elég, akkor lehet extrém rövid:


[link]


Én az utóbbit szeretem, kb ilyen:

[link]


De szokott még rövidebb is lenni.

2015. okt. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja és még valami: alacsonyként jó eséllyel nagyon szépen fog állni. Én is 160 vagyok.


Ami még számít, hogy a tarkód vonala milyen, ha kifelé ívelt a nyakadtól a tarkódig, akkor szinte biztos, hogy előnyös lesz a rövid haj. Ha lapos, csapottabb, akkor ügyesen kell fazont választani.

2015. okt. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a segitseget 😊
2015. okt. 26. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!