Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tejes öblítés a hajra, igaz...

Tejes öblítés a hajra, igaz ez, hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, hallottam a tej jó hatásairól, nem csak belsőleg. Én szeretek természetes anyagokat használni (például a radírok, tonikok, arctejek és minden hasonló száműzetésbe kerültek. Sokkal hatásosabb egy kis kávé, uborka és tej.) aztán elkezdtem gondolkozni, hogy ki kellene próbálni a ezt a tejet a hajra dolgot. (A hajam vastagszálú, de nem drótos. a lényeg, hogy kicsit szálkás, töredezett.) A lényeg, hogy odáig eljutottam, hogy miután végeztem a rutinommal leöntöm tejjel a hajat, de ezután kiöblítsem, vagy ne? És van itt olyan akinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2015. okt. 25. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, ki kell öblíteni a tejet... nekem sokat nem használt, inkább argán olaj az ami tényleg hatásos és természetes szer.
2015. okt. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az sem mindegy, milyen tejjel csinálod: a bolti dobozosok nem nagyon láttak tehenet. Gondolom akik kitalálták ezt a módszert, valódi tejre gondoltak, nem a higított, lefölözött, agyonkezelt valamire.
2015. okt. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!