Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Középbarna hajamat hogyan...

Középbarna hajamat hogyan fessem világosbarnává?

Figyelt kérdés

Az eredeti hajszínem fényes, nagyon világos barna, enyhe szőkés beütéssel. Kicsit melírozott hatású volt. Szép színe volt, szerettem is nagyon, de másfél éve elkezdtem festeni az alábbi festékkel: [link]

Eleinte beváltotta a hozzá fűzött reményeket; olyan volt a hajam, mint eredetileg, csak kicsit vöröses beütéssel. Sajnos ezen a nyáron nagyon kiszívta a nap, konkrétan kiszőkültem, ezért úgy döntöttem, hogy visszafestetem barnára. A lehető legvilágosabb festéket választottam, de még így is 2-3 árnyalattal sötétebb lett.

Hogy érhetném el, hogy újra világosbarna legyen a hajam?



2015. okt. 25. 13:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Vagy türelmesen megvárod, amíg kopik, vagy a fodrász megoldja, több lehetősége is van rá. Otthon nem érdemes kísérletezni ilyesmivel, ez nem olyan egyszerű, mint egy hajfesték felkenése.
2015. okt. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!