Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezt a hajat milyen eszközzel/h...

Ezt a hajat milyen eszközzel/hogy érhetem el? (kép)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hogy érhetem el, hogy ilyen legyen a hajam? Milyen eszköz kell hozzá? Mert a sima hajsütő vas nem volt jó mert az kicsi loknikat csinált, én meg ilyen nagyobbakat szeretnék mint a képen.


[link]


[link]


[link]


[link]



2015. okt. 27. 08:35
 1/5 Zsani vagyok válasza:
Szia én fodrász vagyok, ha ilyen hajat szeretnél, először is be kell szárítani, tövét jól meg emelve aztan haj vasalóval nem egyenes huzód végig hanem el tekered a csúklód, vagyis a haj vasalóhoz képest derék szögben legyen igy görbületet vasalsz a hajadba ami nagyobb hullámokat eredményez, a hajad teljes hosszán lassan és szorosan húzd végig mikor el engeded kicsit össze ugrik ha ügyesen csúnálod
2015. okt. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagy átmérőjű hajsütő, vagy a 2-at simán egy hajvasalóval is meg lehet csinálni.
2015. okt. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért nem olyan bonyolult, mint ahogy az első leírta :D


Vastag hajsütővassal nagyobb tincseket besütsz, aztán az ujjaiddal kicsit átfésülöd, szétválasztod a tincseket.

2015. okt. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! :) Ahogy előttem is írták, két lehetőséged van, egy nagyobb átmérőjű hajsütővas vagy ha nem akarsz feleslegesen költekezni, akkor ilyesmi hajat el tudsz készíteni hajvasalóval is. Kicsit kell gyakorolni hozzá, de nem bonyolult, hamar belejössz. Itt találsz videókat, talán egyszerűbb, mint leírás alapján.


https://www.youtube.com/results?search_query=curling+hair+wi..

2015. okt. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Hasznosak voltak :D ki próbálom a hajvasalósat
2015. okt. 29. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!