Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni hónaljszag ellen?

Mit lehet tenni hónaljszag ellen?

Figyelt kérdés

Már olvasgattam a témában, de mindenki annyi mindent írt róla, hogy gondoltam felteszem inkább én is.


Már több mint egy éve van ez. Nem az izzadással van a gondom, hanem a szaggal. Mióta van ez, azóta mindennap használat után ledobom a felsőmet a mosógépbe. Rendszeresen ápolom magamat, tehát ezzel nincs gond, csak azzal hogy hiába kenem be magamat egy idő után érzem, hogy kezd szagosodni dolog és ez rohadtul kellemetlen.


Olvastam erről a Solutio antisudorica készítményről, de sokan azt írják, hogy ez nem a szag ellen van, hanem az izzadás ellen.


2015. okt. 27. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
En ugy tudom, hogy a szódabikarbóna jo ra. Kendd be vele reggel magadat
2015. okt. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia :) mindennap zuhanyozz, es probalj 100% pamut felsoket viselni! Amugy milyen markaju a dezodorod?
2015. okt. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Botox injekció a legjobb. Keress rá!
2015. okt. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A szuszogó szappan jó szolgálatot tesz.
2015. okt. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Korábban nem volt?

Mi változott azóta?

Minden ruhádban így van?

Nekem volt egy gyönyörű ruhám, amiben mindig büdös lettem, pedig akármennyire izzadok, sose leszek büdös egyébként. Nem hordom már :(

Egyébként a kristály deok nagyon jók! Próbáld ki. DM-ben, Rossmannban kapható biztosan.

2015. okt. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Neeem, a ruháim nem veszik át mióta rendszeresen ledobom és figyelek erre. :D Nem tudom mi változott meg, szerintem semmi se.


A szódabikarbónát hogy kell használni?


Mindennap fürdök. :)

2015. okt. 27. 11:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Lush: The Greeench
2015. okt. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!