Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ettől nőni fog a...

Klasszikusnarancs kérdése:

Szerintetek ettől nőni fog a hajam?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

szerentém hogy nőjön a hajam és sokat olvastam a neten a ricinus olajról a tojáspakolásról , stb.

és hát olvastam a neten egyolyan receptet hogy

ricinusolaj + egy db tojás + és egy kanál citromlé.

Szerintetek mennyit fog nőni a hajam és mennyi időn át ? (persze amellett hogy kéthetente 1x vasalom )



2015. okt. 27. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Amilyen válaszokat itt kapsz:

1. nőhet a hajad több centit is tőle havonta.

2. vagy nő tőle vagy nem.

3. nem nő tőle semmivel gyorsabban.


Aztán hogy melyik igaz azt majd megtudod ha kipróbáltad. Én is kipróbáltam, nekem pl csomókban hullott tőle a hajam meg kiszáradt a sok samponozás miatt...

2015. okt. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

👆 Adom

Ez emberfuggo

Lehet, higy no, lehet, hogy nem es lehet hogy kihullik a hajad

2015. okt. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

citromlét NE tegyél a hajadra.

a ricinust is keverd kokusz olajjal, az kicsit higabb. a tojassarga a gyorsabb kimosas miatt kell.

és a fejtőre tegyel, de a haj hosszara is jó, de ertelemszeruen ha csak a végét kenegeted, nem fog nőni, max nem törik úgy

2015. okt. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is tojás+citrom+olajos hajpakolássom volt egy időbe. Nem szabad se sok olajat se sok citromot belerakni, de lehet :)
2015. nov. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!