Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném begöndöríteni a...

Szeretném begöndöríteni a hajam. Vetem hővédő sprayt, de az van ráírva, hogy egyenes lesz tőle a haj (mindre ez volt írva) Ha begöndörítem a hajam, akkor ettől kirúgja magát?

Figyelt kérdés

2015. aug. 8. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,de próbáld meg.:)
2015. aug. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hővédő segít a hajformázásban, ha göndöríted hővédővel akkor tovább göndör marad, ha vasalod akkor tovább egyenes marad tőle. Én sem értem miért azt írják rá hogy egyenesít, mikor ez így nem igaz.
2015. aug. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. aug. 8. 17:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem egyenesít. A vasalás előtt szokták használni, és mivel párataszító anyag van benne, ez megakadályozza a begöndörödést, ezért írják, hogy egyenes lesz a haj tőle.

Ezek az anyagok úgy működnek, hogy nem engedik a hajba be a nedvességet (amit a levegőből felvenne), emiatt úgy marad, ahogy volt. Ha vasaltuk, akkor egyenes, ha göndörítettük, akkor göndör.

2015. aug. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. aug. 8. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!