Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tanácsoltok? Gondor hajapolas

Mit tanácsoltok? Gondor hajapolas

Figyelt kérdés

Kozepes hosszusagu gondor hajam van .Nagyon szeretem, de a teteje hamar zsirosodik a vege pedig nagyon toredezett es szaraz.Nem reg vagattam belole ,de nem segitett.

Mit hasznaljak ra ?(sampon balzsam hajhab stb)

Hazi pakolasokat tudtok mondani ?



2015. okt. 28. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia leírom én miket szoktam használni a hajamra:P (nekem is göndör)

Sokan mondják, hogy nem egészséges, de nem érzem jól magam ha nem mosok minden nap hajat, mert összeáll és nem loknis.

Samponnak amalfi keratinos sampont használok (auchan 800 Ft kb) [link]

Balzsamnak ennek a párját használom (szintén auchan szintén kb 800 Ft) [link] (most a narancsot használom, de próbáltam a feketét is és mind2 jól teljesített nekem:D)

Hajhabnak taftot használok (auchan 800-900 Ft kb) [link]

És használok pakolásnak tejproteines pakolást amit nagyon imádok (és a hajam is:D) One euro marketben vettem kb fél éve 400-500 Ft.-ért kb és rengeteg van benne szóval nekem félig tele van még (lapockáig érő hajra, heti 3-4 alkalommal használom, vizes hajra)

Időnként használok rá argánolajat. (DM 1000 Ft kb)

Bocsi ha kicsit hosszú lett!:D

17/l

2015. okt. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
[link] Bocsi a tejproteinesről elfelejtettem a linket><
2015. okt. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!