Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arcom borotválásakor mindig...

Arcom borotválásakor mindig kivörösödik a nyakam,2 napig csúnya és a borotva tépi a szőrt is. Milyen elektromos borotvát ajánlanátok érzékeny bőrre?

Figyelt kérdés

Volt már 2-3 féle gilett és fusion borotvám is, a legdrágábbak.

Ezekkel állandóan kipattogtam, sehogy sem volt jó!

Mivel fekete erős szőröm van és világos bőröm, nagyon nem szeretem már a 2 napos szőrzetet sem, de ennyi időn belül nem múlik el a kipirosodás, kipattogás sem...

Borotválkozás után mindig kentem rá arcszeszt, fekete szappant, sima arc krémet, manna borotválkozás utáni nyugtató balzsamot (50ml kb 4-5 ezer), semmi nem volt jó...


Áttértem a szárazon géppel borotválkozásra 3 köroengés olcsóbb philips(10ezer volt kb), ezzel jobb a helyzet, nem tép annyira, viszont nem vágja nullára ígx naponta használom, a nyakam sajnos így is kipirosodik és elég csúnya!


Rászántam magam egy jobb borotvára, hátha beválik. Személyes tapasztalata hasonló problémákkal van esetleg?

Illetve melyik fajta elektromos borotvát vegyem?


Olyan 20-25 körül szeretnék, azonban ha van vmi nagyon speckó tippetek amivel tuti nem lesz ilyen gondom hajlandó lennék akár dupla ennyit is költeni rá!


(Legnagyobb gondom az, hogy fáj a borotválkozás és piros pöttyös a nyakam állandóan ami égető érzés is és csúnya is)

Kipattogni elektromossal nem szoktam mivel nem szedi nullára a szőrt.


2015. okt. 28. 22:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Braun cruZer 4 Z60


garantáltan nem lesz tőle semmi gondod. Az én bőröm is érzékeny sajna, de ettől a csodától nem. Ha olvasol róla értékeléseket, majd láthatod hogy más is ilyen véleményen van. Nekem lassan 4 éve hűséges szolgám.

2015. okt. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!