Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan vágassam le a hajam?...

Hogyan vágassam le a hajam? Hogy állna? 14/L

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy most kb derékig érő világos barna hajam van, és lépcsőzetesen van levágva, jól meg is van ritkítva, ugyanis borzasztóan sok hajam van!

Kicsit göndör a hajam, pontosabban a hajam allján nagyon, viszont a fölső részén, a fokozat legrövidebb részén egyenes! Mindig vasalom a hajam, mert egyszerűen elviselhetetlen ahogy kinéz...hajszárítás után úgy nézek ki mint egy oroszlán, és ha nem vasalom ki, akkor még egy hétig úgy nézek ki. Nekem korábban már volt egyhosszú hajam, akkor derékig ért, és érdekes módon egyenes maradt mindig, és nem kellett vasalni. Csak utána levágattam fokozatosra, mert nagyon sok volt, és nem tudtam kezelni...

És most egyhosszú hajat szeretnék, mert az ugye korábban bevállt, csak a legrövidebb fokozat az a vállamig ér, és ha a haj rövidebb, jobban hullámosodik...és azt nem tudom, hogyha rövid lesz, viszont egyhosszú, akkor most egyenes marad, vagy göndör lesz az egész, vagy pedig felemás, amilyen alapból.

Amúgy az arcformám hosszúkás, amihez ugye a rövid haj áll jól. Tudom, a hosszú vasalt haj tabu, de már évek óta ilyen a hajam, és nem volt ronda az összhatás, de mindegy.

Szóval segítségeteket kérném, hogy veletek volt-e már hasonló, a hajatok is ilyen-e, vagy csak engem áldott meg az ég ilyen furcsa frizkóval, és ha levágattátok, akkor milyen lett utána, stb, esetleg ha tanácsot tudtok ezzel kapcsolatban, akkor azokat várom. Előre is köszönöm! :)



2015. okt. 29. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Irj rám

15/f

2015. okt. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ismerős probléma 😂

13/l

2015. okt. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérem a hajadat! :D

Adom az enyémet:

sötétszőke, vékony szálú, egyenes, puha, hátközépig érő.

Nem igazán szeretem.


Ha a kérdés aktuális még akkor szerintem semmit se változtass rajta.

2015. dec. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!