Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a hajammal? Vágassa...

Mit tegyek a hajammal? Vágassam le? Hogy állna?

Figyelt kérdés

Egy éve voltam először fodrásznál, levágta rétegesre, és azt mondta, hogy zselézzem, attól lesz göndör. Egy darabig jó is volt, de most nagyon hullik, a vége töredezik és mintha eltűnne az alja...totál elvékonyodott...mintha elkopna...vagy nem tudom.


Legutoljára nem tettem rá semmit, csaj megszárítottam, és ilyen lett. A képek eléggé rosszak, bocsánat, de a lényeg remélem látható.


Mivel nagyon hullik, töredezett(nem égetem semmivel soha..) gondoltam rá hogy rövidre levágni, hogy visszanőjön...de mivel ilyen göndör, nem tudom röviden hogy állna...rövidet is csak úgy vállalnék be, hogy pici copfba be tudjam fogni...nagyon félek hogy tönkretettem magam...


Kopasz leszek anyum szerint hamarosan...

A képek nagyon csalókák, dúsnak tűnik, de alig van hajam...


Így hordom általában, egyik oldalt feltűzve, így göndör zselével...


[link]


Ilyen szárítás, és alvás után, zselé nélkül:


[link]


[link]


[link]


Ilyen "közelről" és a tükörben pedig a "pulikutya" göndörsége:


[link]


Tincsenként...


[link]


Sehogyse:


[link]


Ezeket használom rá:( a samponokat felváltva)


[link]

/DSC_0179_www.kepfeltoltes.hu_.jpg



Ha vágassam akkor milyenre? vagy mit tegyek vele?


Előre is nagyon szépen köszönöm

15/L



2013. jan. 14. 09:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát neked alapjáraton göndörítő hajhabot kéne használnod. A tenyeredbe nyomod és ahogy lóg a hajad alulról felfelé elkezded túrni úgymond a hajad. A lényeg hogy alaposan belekend a habot a hajadba úgy hogy mindenhova egyenletesen jusson, és vagy hagyod simán megszárítani vagy diffúzorral megszárítod (ilyen az diffúzoros hajszárító, a legtöbbhöz ma már adnak https://www.youtube.com/watch?v=qQV89oanQ9A)

És akkor szépen lesz göndör a hajad, nem pedig olyan semmilyen.

2013. jan. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!