Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 14 éves vagyok és nagyon...

14 éves vagyok és nagyon gyorsan zsírosodik a hajam ez ellen valamit lehetne tenni? És kozmetikus nélkül bababört szeretnék tehát eltűntetni a miteszereket bár tudom ez a serdülőkorral jár.

Figyelt kérdés
2013. dec. 30. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Használj head&shoulders sampont és a miteszereiddel, pattanásaiddal nem tudsz mit tenni. talán kevés csokit, zsíros és olajos ételt fogyassz, azzal biztos kevesebbnek kell lennie :D ne sminkeld magad agyon. Az nem tesz jót a bőrnek.
2013. dec. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Évek óta head&shoulderst használok de semmi változás és nem sminkelem magam egyáltalán.
2013. dec. 30. 16:06
 3/7 anonim ***** válasza:

A mitesszerek ellen: kerülnöd kell a komedogén összetevőjű termékeket!

[link]


Hajra pedig: próbáld ki a natúr vonalat! Alterra, Alverde, Faith in Nature...

Az igaz, hogy némiképp a serdülőkorral jár, de irritációtól is zsírosodhat a haj. Gyengédebb, kímélő samponnal lehet, hogy javulna a helyzeted!

2013. dec. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az arcodra használj fekete szappant :)
2013. dec. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
tudod a szappan és a víz sokszor csodákra képes!
2013. dec. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A serdülőkor ezzel jár általában. A zsíros hajra való samponokat nem ajánlom, épp ellenkező hatást szoktak kiváltani. A saját gyerekeim sima normál samponnal mosnak hajat, olyannal, ami nincs tele mindenféle ápolókkal, hanem "csupán" tisztítanak. :) Kénytelenek gyakrabban mosni hajat, ez van. Pár év és elmúlik.

Mitesszerekre jó bőrradírok vannak, meg a dm-ben van egy tapasz, amit rá kell ragasztani az orra-állra, egy idő után lehúzni, és klassz lesz tőle az arc. Otthoni nyomkodás nem ajánlott, mert csúnya sebes lesz. Gyerekeim szeretik pl. a Neogranormon kenőcsöt, nagyon hamar elmúlik a pattanásuk tőle.

2013. dec. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mitesszerek ellen: Tej+zselatinpor (fix)-->10mp mikró.Addig várj vele amíg nem lesz nagyon forró, és utána kend a mitesszerekre és várd meg míg megszárad és húzd le:) Remélem segíthettem:)
2014. febr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!