Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntessem el a pattanás...

Hogyan tüntessem el a pattanásokat?

Figyelt kérdés
Nem kifejezetten zsíros a bőröm,de előfordul(elég gyakran),hogy előbukkannak nagyobb és kisebb méretű pattanások.Tudnátok házi praktikákat az eltüntetésükre?

2015. okt. 31. 16:15
 1/4 anonim válasza:
89%

egyik barátnőmnek nagyon jól lejönnek. leszárítja,nem tudom mivel,de az valami nagyon jó cucc lehet.

én azt javaslom,nyomd ki normálisan,és kend be ilyen lötyivel ami direkt erre van. nekem az avon clearskin cslád blackhad clearing tonikja van meg. a kinyomott pattanásra vattával rákened,nem piszkálod, és az 2 nap kb és nem fog többé látszani

2015. okt. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fabulon tonik. Régóta azt használom és nagyon jó :)
2015. okt. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MondSchein válasza:
Házi praktikára én a citromot tudom ajánlani :D Egy citromkarikával dörzsöld be az arcod, kicsit hagyd rajta, míg érzed higy húzza összefelé a bőrt, majd mosd le. Nagyon jól szárítja a bőrt. :) Én úgy csinalom, hogy reggel ez a citromos történet, este pedig az Anaconda kiegyenlítő krémét használom, és egész szép állapotban van, nem látszanak, csak közelről egy kicsit a pattanások :)
2015. okt. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket:)
2015. nov. 1. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!