Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Roaccutan mikor kezd el hatni?

A Roaccutan mikor kezd el hatni?

Figyelt kérdés
már két hete szedem, de még mindig ugyanolyan pattanásos vagyok, sőt még jobban is ahogy látom, igaz ezt nem egyszerű eldönteni. de már nagyon zavar.. úgy volt, hogy egy hét után már hatnia kéne, normális ez?

2015. nov. 1. 11:04
 1/8 anonim válasza:

ki mondott neked ekkora orultseget hogy egyettlen egy het alatt mar latszani fog?

eloszor is a roaccutan sotret amik izotretionint tartalmaznak NEM kamaszkori pattanasokra hanem komoly csomos akné-ra ajanlott!!! egyébként egy kúra majdnem egy evig is eltarthat, en 68 kg vagyok, ki lett szamolva hogy nem tudom mennyi miligrammot kell be vinnem a szervezetembe hogy vegleg eltunjenek!! nekem 9 honap lett fel irva, most vagyok az utolso honapban es eltunt minden potty mindenhonnan ;)

amugy meg az elso honapokban tobb akne jelenik meg olyan helyeken ahol azelott nem is voltak .. 3-4 honap utan talan latszik mar

2015. nov. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
sőt azt meg elfelejtettem hozza tenni hogy ez a gyogyszer enyhe ideiglenes problemakat tud okozni mint pl. a fenyerzekenyseg az nagyon kemeny, stressz depresszio azaz van hogy idegesebb leszel ilyenkor jon elo hogy nem hiszel a gyogyszerben es elkezded csesztetni az aknékat, NEM szabad mert honapok utan vegleg eltuntet mindent!! es hat persze feledékenyseget is okoz!! ezeket a szemét bőrgyógyászok nem tudják elmondani, de amugy kapsz rola beteg tajekoztatot olvasd el :)
2015. nov. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tudom, meg igazából a bőrgyógyászom mondta hogy egy hétig még rosszabbodhat is, de aztán elmúlnak... gondoltam nálam van valami gond, de akkor ezek szerint nem! köszönöm a választ!:)
2015. nov. 1. 22:56
 4/8 anonim válasza:

nincs mit szivesen :)

ez az egesz olyan egyenfuggo.. 3-4 honap mulva hatrol melkasrol eltunik egytol egyig mind es mar arcon is latszik a javulas csak ne csesztesd !

2015. nov. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nekem az első pillantól kezdve csak javult az arcom. Most tartok a 3. hónap felénél és csak a havi bajom előtti pár napban jön ki egy-két pici pattanás, ami szinte egy nap alatt el is múlik. A gyógyszer előtt évekig nem volt olyan pillanat az életemben, amikor ne lett volna teli az arcom nagy, vörös, gyulladt aknékkal.

Láttam, hogy elég régi már a kérdés, de gondoltam azért hozzá szólok. Kezelés alatt vagy még? Javultak a tüneteid? Sajnos nekem van olyan ismerősöm, akin a fél éves kúra nem segített...

17/L

2016. máj. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
már vége van, és el nem tudom mondani mennyire örülök hogy végigcsináltam:) igaz a vártnál sokkal több ideig tartott mire elkezdett hatni, és addig még szörnyűbb volt, de végül nagyon megérte. évek óta először tudok belemosolyogni a tükörbe:D
2016. máj. 22. 14:52
 7/8 anonim válasza:
Milyen jó ezt olvasni, én még csak most kezdtem :)
2016. jún. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem segitett.Ezek szerint csak en jartam igy:(
2016. jún. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!