Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lány létemre egy kicsit...

Lány létemre egy kicsit szőrös a szám feletti rész (nem pihés). Milyen szőrtelenítőt tudnátok ajánlani arcra?

Figyelt kérdés

Nézegettem az Avon termékeit, ezeket találtam: gyantaszett arcra tajtékvirággal vagy szőrtelenítő krém arcra tajtékvirággal. Valakinek bevált valamelyik?

Vagy, ha bármilyen más márkát nézünk, akkor a gyanta vagy a krém jobb? A gyantától a fájdalom miatt azért tartok. :D



2015. nov. 1. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
A gyanta pár pillanatig fáj, aztán viszont jóval hosszabb ideig nem lesz gondod vele, mint a krémet használva, ezért én a gyantára szavazok.
2015. nov. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp a gyanta, de abból is a legjobb, ha otthon csinálsz cukorgyantát. Biztosan nem fogja irritálnia bőröd, mert nincs benne más csak cukor, víz és citromlé. https://www.youtube.com/watch?v=GVKrLumCEpA&list=WL&index=46 És lemosni is könnyebb:)
2015. nov. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyanta. Én a Baleás hideggyantával szoktam leszedni
2015. nov. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. En kiszokiteni szoktam mivel eleve sotetbarna a szorszal, igy ha legyantazom es elkezd utanna noni ugyan ugy latszani fog. A szokites 1 hetig tart ki es olyan mintha ott se lenne a szor + nem is fajdalmas. En szoktam kerni a kozmetikustol es otthon magamnak megcsinalom. Remelem segitettem
2016. jan. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálom, hogy nagyon ritkán legyantázom, de amúgy szálanként szedem szemöldökcsipesszel, mert ha megvárnám, hogy gyantázható legyen, hát az nagyon ronda lenne. Habár nekem tényleg durván bajszom van.
2016. ápr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!