Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinus olajos hajpakolásnál...

A ricinus olajos hajpakolásnál miért baj ha a fejbőrünkkel érintkezik?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, h zsírosítja a hajat, ez tényleg igaz? mert én 1 évig kentem és semmi változást nem láttam. most újra el akarom kezdeni, de nem tudom h rákenhetem-e.
2015. nov. 1. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem pont hogy kevésbé zsírosodott tőle a hajam. Az a lényeg, hogy érintkezzen a fejbőröddel, így kevésbé korpásodik, gyorsabban nőhet a hajad, stb. Persze akadhat olyan, akinél ez a módszer nem hatásos de nekem bevált.
2015. nov. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem anyira zsirositotta a hajtovet es fejbort, h 2x kellett miatta ujra mosnom. a hajvegemeb viszont lemosas nelkul is mukodott. este mostam meg, tomenyen rakentem az also 6-8 cm-re. reggelre nagyon szepen beszivodott. nem maradt zsiros gatas. puha, selymes fenyu lett tole a hajam
2015. nov. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azért, mert nem kap tőle levegőt a fejbőr, és 'befulladnak' a hajhagymák. ez pedig akár hajhullást is okozhat.
2015. nov. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én hetente 1x mosom a hajam, nállam is ink. kevésbé zsírosodik. Amikor nem használtam 2 naponta mostam.
2015. nov. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!