Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sikerült valakinek hatásosam...

Sikerült valakinek hatásosam hajat növeszteni tabletták nélkül?

Figyelt kérdés
Milyen hatásos módszerek,természetes "gyógymódok" vannak amik beváltak? A szépségvitaminokat nem birja a gyomron.Szőke hajam van,a világosítás tette tönkre és le kellett vágni.Jó lenne minél hamarabb visszanöveszteni mert így nem áll sehogy. Próbáltam ricinust,kókuszolajat,és nemrég kezdtem a panthenolt.Mit tehetek még?

2015. okt. 9. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Egészséges életmód, bio hajápolók bőven elég.
2015. okt. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a khadi hajolajat ajánlom, azok között is van olyan, ami hajnövesztő hatású, illetve mindenből csak természeteset vegyél, ez a hajolaj is 100% természetes, nekem a hajfestékükkel együtt nagyon bevált. Egyébként viszonylag drága olaj, de egy évig biztosan kitart, úgyhogy hónapokra leosztva olcsóbb a leggagyibb balzsamnál is.
2015. okt. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Régebben én is szedtem valamit,de már nem emlékszem a nevére. Érdekes módon, a lábamon 2x úgy nőt a szőr,de a hajamra hatástalan volt.
2015. okt. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
44%

Részemről minden pakolás meg vitamin nélkül növesztettem meg a hajam, úgyhogy nem lehetetlen. Vállnál rövidebb tépettből lett derékig érő, kb 2,5-3 év alatt? Utána évekig tartottam is azt a hosszt és nem ment tönkre.

Szerintem a kevesebb több, én azt látom, hogy aki keni magára az ilyen-olyan olajokat, csodapakolásokat és minden módszert bevet, semmivel sincs előbbre. A neten olvasni mindenfélét, havonta 5-10 centikről meg minden, de szerintem messziről jött ember azt mond, amit akar. Kézzelfogható eredményt ismerőseim közül senki sem tudott felmutatni. Sajnos ehhez türelem is kell, mert nem fog holnapra megnőni.

Amit viszont ajánlok, az egy jó fésű vagy hajkefe. Az olcsó műanyag vackokat felejtsd el. Keress rá, a te hajtípusodra mit ajánlanak. :) Belsőleg legyél egészséges, igyál sok folyadékot és akkor nem is lesz szükség vitaminokra se.

2015. okt. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!