Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kivilágosítsam barnára a...

Kivilágosítsam barnára a hajam vagy ne?

Figyelt kérdés

Most barnásfekete a hajam, de tök feketének tűnik. Nem tudom eldönteni hogy maradjon vagy legyen világosabb,mert nekem mindkettő tetszik és mindkettő jól áll. (voltam már világosabb is) Valami ilyen barnára gondoltam: [link]

Szóval most mások véleményére is hagyatkoznék hogy szerintetek melyik a szebb.

Egyébként fehér bőröm van és zöld szemem, a hajam pedig hosszú egyenes.



2015. nov. 1. 22:15
 1/4 anonim válasza:
Nekem személy szerint jobban bejön a barna, de nem rossz a fekete se. Viszont a barna elég gyakori ezért ha nem szeretnél annyira beolvadni válaszd a feketét.
2015. nov. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg ha magadról is mutatnál kèpet, könnyebben el lehetne dönteni
2015. nov. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha küldenél képet, könnyebben el tudnánk dönteni
2015. nov. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem kell kép, mivel nem azt kell eldönteni melyik áll jobban, ugyan olyan jó mindkettő. Már sok embert megkérdeztem akiket ismerek. Épp ezért nem tudok választani, tehát csak az érdekelt volna hogy általánosságban melyik szimpatikusabb az embereknek, a fekete vagy a barna.
2015. nov. 2. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!