Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett szőkéből barnára...

Festett szőkéből barnára festés, hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
Ha otthon befestem, és ledobja rögtön befesthetem újra? Mire számíthatok? Mi a menete? 20-éve vagyok szőke.
2015. okt. 31. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Most szőke vagy vagy festett szőke?
2015. okt. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
20-éve vagyok festett szőke. De totál oda van a hajam, törik le a fejem búbján, pár centisre. Sajnos ezért kell búcsúznom a szőkétől...
2015. okt. 31. 23:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd lenöni
2015. nov. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

festesd vissza barnára. ha úgy látod dobja le a festeket (par het utan fogja) akkor festesd megint. nekem 3 alkalom elég volt barnára. most növesztem le, az anno szokitett rész úgy néz ki mintha barna lenne.. már egy éve ilyen, azóta mostam parszor hajat

de elsőre mindenképpen fodrasszal festesd, utana is fodrász kellékes festekkel ajanlom:) azok szerintem arányban tartosabbak mint a drogerias festekek

2015. nov. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!