Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke hajszínezőt szeretnék...

Szőke hajszínezőt szeretnék de nem tudom milyet?

Figyelt kérdés
Szeretném szőkére festeni a hajam de csak max. 2 hónapra mivel csak kipróbálnám. Azt mondták hogy a tartós hajszínezők kb 1 hónapig tartanak de ebben nem vagyok biztos! Valaki használt már hajszínezőt?? Tapasztalatokat tippek jól jönnének esetleg hogy milyen fajtát vegyek! előre is köszi a normális válaszokat!

2015. nov. 2. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szőkíteni csak tartósan lehet, kikopni sose fog, csak lenő.
2015. nov. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de elvileg vannak rosszabb márkájú hajszínezők amik 4-6 mosás után kijönnek a hajból
2015. nov. 2. 15:49
 3/5 anonim ***** válasza:

a szőke színt alkalmi jelleggel nem lehet megcsinálni. max parókával. ez pont olyan mint a fekete színező. hiába írják rá, hogy kikopik, nem fog. max enyhébb mint a sima fekete festék(összetétel szempontból). a szőke színezők azoknak jó akik alapból világos hajúak, de fel szeretnék dobni a saját színüket.


ha szőke szeretnél lenni, akkor ki kell szivatni(főleg, ha sötét a saját hajszíned és még festve is van sötétre) és utána meg be kell festeni a kiválasztott színnel. ezt viszont fodrászra érdemes bízni. mondjuk én is kiszőkíttettem a hajam otthon magamnak, de rövid volt a hajam, nem volt veszteni valóm. a hosszú hajamat már nem merném házilag kivilágosítani.

2015. nov. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2015. nov. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
feltéve ha alapból világos a hajad, mert csak hasonló színű hennás színezőt lehet használni
2015. nov. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!