Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet csinálni hajhullás...

Mit lehet csinálni hajhullás ellen?

Figyelt kérdés

2015. nov. 3. 18:37
 1/3 A kérdező kommentje:

20 éves lány vagyok. Néhány hete kezdett el hullani a hajam. Hajmosáskor, fésülködéskor, bármikor és sajnos nem is csak pár szál. Tudom, hogy az ősszel amúgy is hullik egy kicsit jobban. De ennyire még sosem hullott. Már látványosan lecsökkent, pedig nagyon szép dús hajam volt, amit nagyon szerettem.

Nem festetem, meg hajvasalót sem használok.

Valami ötletetek vagy praktikátok nincs, hogy mit lehetne tenni ellene?

Illetve a rövidre vágása segítene?

2015. nov. 3. 18:45
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézesd meg magad egy orvossal, vérkép, gyulladás keresés, vitaminhiány, rossz fog stb. Nagyon sok minden lehet a háttérben. Ha belsőleg minden rendben, akkor a fejbőröddel lehet valami gond arra nagyon jó a Sentiree, de legelőször mindenféleképpen derítsd ki mi az ok mert csak akkor lehet eredményesen megszüntetni.
2015. nov. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is pont ez volt, én pakolást raktam rá.
2016. jan. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!