Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni töredezett,...

Bettina.98 kérdése:

Mit lehet tenni töredezett, hulló haj ellen? (Többi, kép lent)

Figyelt kérdés

1-2 évvel ezelőtt minden nap vasaltam azután jöttem rá hogy nem tesz jót a hajamnak, manapság már csak nagyon ritkán 1 évbe körülbelül egyszer vasalom. Nagyon vékony hajam van és ami van az vagy töredezett vagy kihullik :/

Itt egy kép: [link]



2015. máj. 21. 20:58
 1/4 kerubin válasza:
Próbáld meg a Dr Immun hajszeszt 3900 Ft gyógyszertárban lehet kapni ,nekem segített hajhullásra .És van sampon és balzsam is .
2015. máj. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is hasonló problémákkal küzdöttem. Azt tudom tanácsolni, hogy lehetőleg ne vasald.többet, és akármilyen szívszorító is,vágj le a végéből pár centit, rendszeresen.úgy 3-4,4-5 havonta. Ettől nemlesz töredezett a vége, bár rövidebbnek rövidebb lesz.De így gyorsabban fog nőni, és sokkal frisebb lesz. Mosd rendszeresen,és használj hajbalzsamot!:)
2015. máj. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kb 3 éven keresztül mostam, szárítottam, vasaltam a hajam minden nap és pontosan ugyan így nézett ki az enyém is. Az nem volt önmagában elegendő, hogy abbahagytam a vasalást. Elkezdtem vágatni belőle rendszeresen kb 3 havonta és nagyon óvtam. Elfogadtam, hogy egy kicsit hullámosabb és nem olyan hosszú mint szeretném de úgy voltam vele, hogy legalább egészségesebb egy picit. Rendszeresen használok balzsamot és ápoló olajokat, továbbra is vágatom és egyrészt valóban gyorsabban nő, másrészt a tövétől a végéig csillogó és egészséges. Én ezt tudom neked tanácsolni.
2015. máj. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak olyan prof. anyagok, amik jelentős javulást idéznek elő a károsodott hajon. Pl. Matrix, Joico márkát használó fodrászoknál keress ilyen újraépítő kezeléseket.
2015. máj. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!