Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség lányok! Remington...

Segítség lányok! Remington hajvasaló?

Figyelt kérdés
Szóval szeretnèk karácsonyra hajvasalot es nagyon sok jot hallottam a remingtonrol. Nektek bevallt?en az(azthiszem) shine therapy n gondolkodtam, valakinek van olyana? Vèlemèny? Mennyire tartós? Nekem nagyon göndör hajam van.

2015. nov. 6. 21:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 14 éves koromban kaptam egy Remington hajvasalót (most vagyok 21), sima kerámialapos, hőfokszabályzó sincs rajta. De fél perc alatt felmelegszik, ugyanolyan jó, mint újkorában. Az évek által egyedül a Remington felirat kopott meg. Tavaly vettem egy másik hajvasalót - más márka, nem noname - de eredményben nem is közelít a Remingtonomhoz.


Szóval én ajánlanám, biztosan jó lehet! Én ha vennék, biztosan Remingtont vennék. :)

2015. nov. 8. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!