Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 1 éve már hogy vasalom a...

Tincshi kérdése:

1 éve már hogy vasalom a hajam, nagyon tönkretettem el van töredezve, és töredezik le és egyre rövidebb és rövidebb a vállamig ér. És hát nincs más választás le kell vágatnom. Valaki valamilyen tanácsot adni h menthetném meg? Vagy ezután hogy ápoljam

Figyelt kérdés

2015. nov. 7. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:

az olajos hajpakolasok sokat tudnak javítani. persze helyre nem hozza, de kellemesebb tapintasa lesz tőle, konyebb fesulni.

kokuszolaj es olivaolaj valamint ricinus olaj. ezeket szoktam osszekutyulni 1 tojassargajaval.

hajfesto ecsettel viszem fel a tovekre es a haj hosszara. kb 1 orat hagyom, utana alaposan kimosom. nekem bevalt, sokat javít az anno szokitett hajam allagan

2015. nov. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Ez a baj hogy használtam már elég sok féle pakolást a hajamra amikről azt mondták hogy nagyon jó be fog válni de nem ért semmit, és nem tudom jobb ötlet e lenne levágatni.
2015. nov. 7. 22:02
 3/5 anonim ***** válasza:
A töredezett részt mindenképp le kell vágni, helyre nem jön már, csak tovább törik.
2015. nov. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát levágtam, ami elvan töredezve, és hát több mint fele, és úgy nézek most ki mint abból a Rajzfilmbőől a Dóra felfedező :D nincs gyors haj növelőő ? :D
2015. nov. 8. 01:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Jézusom,magadnak vágtad le? :D

Amúgy használj egy neked megfelelő sampont,használj valami ápoló balzsamot+ jöhet valami olaj is. /Én argán olajat használok! a hajvégekre! :D Fontos,hogy csak a sampont használd teljes hajhosszon,a balzsamot + olajat pedig csak az alsó részeken. :)

És ne vasald!...közbe-közbe kivasalod egy-egy alkalomra,havonta 1x,és akkor nem lesz gond! :)

2015. nov. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!