Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Közép szőke hajhoz milyen...

Közép szőke hajhoz milyen színű hajszínezőt próbáljak ki? És ahogy lekopik a színező utána ismét olyan lesz a hajam színe mint régen?

Figyelt kérdés

Viszonylag világos a bőrom, nincs szeplőm, a szemem az barna..1kis zöld árnyalattal..És az érdekelne h nekem milyen színű haly álna jol. Most am nagyon szép a hajam..eredeti szőke, és olyan mintha melírozva lenne..am szívesen megnézném magamat, vmi más színnel..

De am az nagyon fentos h utána 1-2honap mulva ugyanolyan legyen a hajam mint most, mert én imádom így..mert ha utána sötétebb lesz a hajam..és h sose jön vissza az eredeti akkor inkáb bnem próbálom ki..Mert anya ezzel ijesztget h utána sötét lesz..és h nem lesz ilyen szép:S


2008. szept. 12. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
ha így is szépnek gondolod a hajadat és tetszik stb. akkor sztem ne próbálj ki hajszínezőt se. bár van a palette-nek egy hajszínezője, sötétbarna színt ad, persze nem fogja be úgy úgysem, ahogy a képen látod. na az 5-6 hajmosásig tart, tehát 1-2 hónap után tuti kimosódik teljesen.
2008. szept. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ, am közbe rájöttem h így jo a hajam, d ha lelkileg összezuhanok majd..ugy mint nem olyan régen..akkor tuti beszinezem,mert olyankor jol jön 1kis változás:)
2008. szept. 13. 22:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen közép szőkés a hajam, de én már régen festem mindenfélével, pedig mikor teljesen lenőtt rájöttem, hogy az eredeti sokkal szebb.

Lelkileg jót tesz mikor épp kékkel megyek rá a hajamra, meg mikor vörössel.

2009. máj. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!