Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok ajálani valami jó...

Tudtok ajálani valami jó arckrémet, arclemosót amitől garantáltan szép lesz a bőröm?

Figyelt kérdés

2015. nov. 10. 22:44
 1/8 anonim válasza:

Szia!

Probald ki a Himalaya arclemosokat! En mikor meg otthon laktam, azt hasznaltam, sot meg ide kulfoldre is hoztam magamnak! Annyira szerette a borom!( Mostmar itt is talaltam minden mentes jo minosegut)

A legfontosabb az, hogy nincs benne karos anyag! Semmi Lauril Sulfat,Parrafinum liquidum, asvanyi olajok az alcohol sem jo a bornek, mert csak kiszaritja es elveszti vedekezo kepesseget!

Magyar termek, a dm-ben lehet megvenni. Az ara 1500Ft korul van de nagyon sokaig eleg! Nekem legalabb 4-5 honapig ugy hogy minden nap hasznaltam! Fontos, hogy arctipusodnak megfelelot valassz!

2015. nov. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivel a bőröd tök egyedi, és te ismered a legjobban, ezt neked kell kikísérletezni.
2015. nov. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En CSAK a garnier arclemoso vizet hasznalom. A pattanasaim eltuntek, a borom puhabb/tisztabb lett. Dm-ben tudsz venni:)
2015. nov. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

én garnier micellas vizet hasznalok. leszedi a sminket gyorsan, nem irritalja es szárítja az arcot.

hidratáló kremet nem hasznalok rendszeresen , csak bb krémet nappalra.

de kb havonta egyszer be szoktam kenni éjszakára az arcom a kék tegelyes nivea kremmel, vagy kis tegelyes himalaya krememmel. de több hidratalas számomra felesleges. de nyilván ha száraz lenne az arborom akkor keresnek valami fa*sza nappali és éjszakai krémet. de most feleslegesnek érzem

2015. nov. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
milyen a bőrtípusod, hány éves vagy, mi a problémád? ezt mégis hogy képzelted, hogy majd úgy hasraütés-szerűen mondunk egy terméket, amitől holnapra bababőröd lesz? ez nagyon nem így megy. nézz utána kicsit jobban a dolgoknak..
2015. nov. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Szerintem ha alapból nincs szép bőröd, akkor nem egy arclemosó meg egy hidratáló fogja megváltani a világodat, hanem egy jó szérum és egy hámlasztó.
2015. nov. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsi ezeket kihagytam. 15 éves vagyok és szép a bőröm és soha nem is volt vele gond.De nem olyan rég kicsit kipattogot meg van rajta 1-2 pattanás. Pedig soha nem volt.Most Nivea soft-ot használom.De ez nem használ semmit.
2015. nov. 11. 14:38
 8/8 anonim ***** válasza:
dove
2016. jan. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!